ZAWODY WĘDKARSKIE w dyscyplinie spławikowej GPx–1

Zarząd koła PZW nr 1 Gdańsk-Śródmieście zaprasza członków naszego koła do wzięcia udziału w zawodach spławikowych GPx–1, które odbędą się na wodach Wisły Martwej w miejscowości Przegalina w dniu 28.04.2019.

Ze względu na konieczność przygotowania i zabezpieczenia odpowiedniej liczby stanowisk należy zgłosić wcześniej chęć udziału w zawodach osobiście lub telefonicznie w siedzibie koła. Przed zawodami odbędzie się tylko sprawdzenie obecności bez możliwości zapisania się.

Zawody odbędą się według ramówki czasowej podanej w regulaminie rozgrywania zawodów, umieszczonym na stronie internetowej naszego koła.

Informacje pod nr. tel: 58-305 17 40

                                                                                V-ce Prezes ds. sportu