Zawody spławikowe GPX – 1 koła Gdańsk Śródmieście w dniu 03.05.2018 r.

Zarząd koła Gdańsk-Śródmieście zaprasza wszystkich członków naszego koła do wzięcia udziału w zawodach spławikowych GPx-1 , które odbędą się w dniu 03.05.2018 r. na wodach Wisły Królewieckiej w miejscowości Kobyla Kępa

Są to pierwsze zawody w cyklu GPx naszego koła zaliczane do klasyfikacji Wędkarza Roku 2018 . Prosimy o zapoznanie się z terminarzem planowanych zawodów i regulaminem ich rozgrywania jak również ramówką czasową ich przebiegu reprezentowaną poniżej regulaminu.

Chęć wzięcia udziału należy zgłosić osobiście lub telefonicznie w siedzibie koła do czwartku poprzedzającego zawody.

Wszelkie informacje można uzyskać w siedzibie koła lub pod numerem telefonu                                                                                   583051740

V-ce Prezes ds. sportu

Jan Wawrzynowicz