Sukces naszych reprezentantów na spławikowych mistrzostwach Okręgu PZW w Gdańsku

W dniach 25-26 czerwca b.r. w miejscowości Szewce na rzece Wiśle odbyły się mistrzostwa Okręgu Gdańskiego PZW w dyscyplinie spławikowej. W tych zawodach wzięło udział siedmiu naszych zawodników. Wszyscy startowali w najliczniej obsadzonej kategorii seniorów. Wisła okazała się, prawie jak zawsze, wielce kapryśna, bowiem nie każde stanowisko nagradzało okazałymi rybami w postaci karpi, leszczyków, jazi czy wymiarowych kleni lub cert. Dominowały małe krąpiki i płoteczki. Ale po dwudniowych zmaganiach niezmiernie miło nam poinformować, że udało nam się zdobyć 2 medale, a w pierwszej dziesiątce znalazło się czterech naszych kolegów. I tak:

Drugie miejsce i i tytuł pierwszego wicemistrza Okręgu zdobył kol. Krzysztof Kurszewski (mistrz naszego koła w dyscyplinie spławikowej). Trzecie miejsce i tytuł drugiego wicemistrza Okręgu zdobył kol. Paweł Olesiejuk. Ponadto piąte miejsce zajął kol. Marcin Turko, a kończące pierwszą dziesiątkę mistrzostw zajął kol. Łukasz Jędrzejczak.

Wielkie gratulacje dla naszych reprezentantów!!!!! 🙂 Liczymy na powtórzenie sukcesów przez ekipę feederową.

Pełne wyniki zawodów opublikowano na stronie http://www.pzw.gda.pl/images/dok/2021/sport/splawikowe_mo_2021.pdf